Πέμπτη, 28 Νοεμβρίου 2013

Ορισμοί διαιτητών

SUPERLEAGUE
Σάββατο (30/11)
15.00: Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Διαιτητής: Μ.Βοσκάκης (Ρεθύμνου)
Βοηθοί:Δ. Βερρής (Λέσβου), Ι.Σίπκας (Πελλας)
4ος:Γ. Δασκαλόπουλος (Κορινθίας) 
Β.Σκουφίτσας

17.15: Πλατανιάς - Ατρόμητος
Διαιτητής:Δ. Στυλιαράς (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Δ.Ζυγούρης (Αιτ/νίας), Ν.Καραϊσαρίδης (Πιερίας)
4ος:Σ. Σελίμος (Λακωνίας)
Δ.Μπερσής

19.30: Απόλλων - Παναθηναϊκός
Διαιτητής: Π.Ζαχαριάδης (Μακεδονίας)
Βοηθοί:Ν. Δημόπουλος (Μακεδονίας), Β.Καραβασίλης (Καβάλας)
4ος: Φ.Φωτιάδης (Καστοριάς)
Ι.Σπυρόπουλος

Κυριακή (1/12)
15.00: Άρης - Πανθρακικός
Διαιτητής: Γ. Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Κ. Ποντίκης (Πρέβεζας), Γ. Καλφόγλου (Θεσπρωτίας).
4ος: Κύζας Δράμας 
Γ.Γιαννόπουλος
7.15: Βέροια - Λεβαδειακός
Διαιτητής:Α. Παππάς (Αθηνών)
Βοηθοί: Α. Γρεβένης (Χαλκιδικής), Κούλα Χασάν (Ξάνθης)
4ος: Ι. Τοπούζης (Θράκης)
Α. Σίπκας

17.15: ΟΦΗ - Καλλονή
Διαιτητής:Κ. Ιωαννίδης (Αργολίδας)
Βοηθοί: Χ.Σωτηρόπουλος (Αχαΐας),Φ. Ελευθερίου (Αθηνών)
4ος: Α.Αρετόπουλος (Τρικάλων)
Θ. Γκαιτατζής

17.15: Πανιώνιος - Ξάνθη
Διαιτητής:Δ. Θάνος (Γρεβενών)
Βοηθοί: Δ.Τάτσης (Ηπείρου), Δ.Γκάγκας (Λάρισας)
4ος:Τ. Σιδηρόπουλος (Δωδεκανήσου)
Χ.Δαγκλής

19.30: Ολυμπιακός - Εργοτέλης
Διαιτητής: Α.Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Σ.Γουργιώτης (Φθιώτιδας),Λ. Φραγκιαδάκης (Δωδεκανήσου)
4ος: Ν.Ανούσος (Λακωνίας)
Δ. Μπέγκος

Δευτέρα (2/12)
19.30: ΠΑΣ Γιάννινα - ΠΑΟΚ
Διαιτητής:Η.Σπάθας (Πειραιά)
Βοηθοί: Ν.Φαντόπουλος (Πειραιά),Ι. Κοντιζάς (Πειραιά)
4ος: Χ.Καλογερόπουλος (Αθηνών) 
Θ.Βέλλιος

FOOTBALL LEAGUE

Νότιος όμιλος

 
Σάββατο 30/11
15.00: Αστέρας Μαγούλας - Ηρακλής Ψαχνών
Διαιτητής: Μπλούνας (Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Νακόπουλος, Χριστοδούλου (Αθηνών)
4ος: Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
 
Κυριακή 1/12
14.30: Παναχαϊκή - Επισκοπή
Διαιτητής: Πουλήμας (Κέρκυρας)
Βοηθοί: Στόικος (Κέρκυρας), Κολοσιώνης (Αιτωλ/νίας)
4ος: Τόμπρος (Κέρκυρας)
15.00: Ολυμπιακός Βόλου - Φωστήρας
Διαιτητής: Συμεωνίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Χαδήμογλου (Μακεδονίας), Λαφαντζής (Πιερίας)
4ος: Μάστακας (Μακεδονίας)
15.00: Βύζας Μεγάρων - Χανιά
Διαιτητής: Παπαγεωργίου (Αθηνών)
Βοηθοί: Κουντουρέλης (Αθηνών), Πατσιόπουλος (Δωδεκανήσου)
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών)
15.00: Αχαρναϊκός - Φωκικός
Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας)
Βοηθοί: Λάμιας (Μεσσηνίας), Σερεμέτης (Μεσσηνίας)
4ος: Τσαμούρης (Πειραιά)
 
Δευτέρα 2/12
16.00: Γλυφάδα - Καλλιθέα
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Μπουξμπάουμ, Λάμπρου (Αντ. Αττικής)
4ος: Σταθόπουλος (Δυτ. Αττικής)
18.00: Πανηλειακός - Παναιγιάλειος
Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Καραλής (Ηπείρου, Γεωργαράς (Άρτας)
4ος: (Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας)
 

Βόρειος όμιλος

 
Σάββατο 30/11
18.30: Εθνικός Γαζώρου - Δόξα Δράμας
Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Βαφειάδης, Διπλάρης (Καρδίτσας)
4ος: Αγγελακόπουλος (Καρδίτσας)
 
Κυριακή 1/12
15.00: Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας
Διαιτητής: Κυριαζίδης (Έβρου)
Βοηθοί: Χαρίτσης, Χούσκογλου (Θράκης)
4ος: Σελεμίδης (Πέλλας)
15.00: Αναγέννηση Γιαννιτσών - Βατανιακός
Διαιτητής: Μπουμαρσόπουλος (Λάρισας)
Βοηθοί: Παπαδημητρίου (Λάρισας), Νταλούκας (Τρικάλων)
4ος: Γρατσάνης (Τρικάλων)
15.00: Πιερικός - Νίκη Βόλου
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Τσαγγάρη (Μακεδονίας)
4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)
15.00: Κέρκυρα - Ζάκυνθος
Διαιτητής: Τίκας (Ευρυτανίας)
Βοηθοί: Τσίκνας (Αιτωλ/νίας), Νιώτη (Τρικάλων)
4ος: Κέκελος (Αιτωλ/νίας)
15.00: Τίρναβος - Καβάλα
Διαιτητής: Κοεμτζίδης (Πιερίας)
Βοηθοί: Καράμπουλας (Πιερίας), Πετρόπουλος (Θεσσαλίας)
4ος: Σκούλας (Θεσσαλίας)
18.00: Απόλλων Καλαμαριάς - Ηρακλής
Διαιτητής: Γκράνας (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζημωυσιάδης, Έμπλιουκ (Ξάνθης)
4ος: Σημαιάκης (Χαλκιδικής)

Γ' ΕΘΝΙΚΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟ Κοσμίου – Ορφέας Ελευθερούπολης
Χανίδης, Λιάρης, Μιχαηλίδης (Μακεδονίας)
Δόξα Πετρούσας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γκουγκούδης, Κωτούλας, Καμπούρης (Σερρών)
Π.Ο. Μουδανιών – Εθνικός Ν. Αγιονερίου
Μαρόπουλος, Κελεσίδης, Παπαδάκης (Ημαθίας)
Μακεδονικός – Έβρος Σουφλίου
Οικονόμου, Γούτας, Διαμάντης (Χαλκιδικής)
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Ακροποτάμου
Βρέσκας, Παρασίου, Γιάντσης (Ημαθίας)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Λυμπούδης, Αϊνάλης, Κούλα (Μακεδονίας)
Κιλκισιακός – Διγενής Λακκώματος
Παπαργυρίου, Γιαμουζής, Θεοδώρου (Πιερίας)
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος - Αγροτικός Αστέρας
Δραγάτης, Χριστακόγλου, Νικηφορίδης (Κιλκίς)
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Πυρσός Γρεβενών – Κάστωρ
Τσιοφλίκη, Γκαρέλης, Νίκζας (Λάρισας)
Κοζάνη - Οικονόμος Τσαριτσάνης
Κολύτας, Σκορδίλης, Γράικος (Κέρκυρας)
Αγ. Θωμάς Πρεβέζης – Θεσπρωτός
Γκιάφης, Μπρεσιάκας, Σπυριδόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
Δόξα Πενταλόφου – Λάρισα
Τσαλουχίδης, Πεντζερέτζης, Ναλμπάντης (Κιλκίς)
Κεραυνός Θεσπρωτικού – Εθνικός Φιλιππιάδας
Αθανασίου, Σαρλής, Γαρδικιώτης (Άρτας)
Οδυσσέας Κορδελιού – Καμπανιακός
Μαστοροδήμος, Γεωργίου, Μάνος (Λάρισας)
Δόξα Κρανούλας – Όλυμπος Κέρκυρας
Μανάσης, Τζάνης, Μανούρας (Τρικάλων)
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τρίκαλα – Λευκαδία Ναούσης
Μιχαηλίδης, Φλώτσιος Ιωάννης, Φλώτσιος Θεοφάνης (Βοιωτίας)
Καρδίτσα – Α.Ο. Κύμης
Τάσης, Κόλλια, Ράπτης (Ηπείρου)
Μακροχώρι – Ρήγας Φεραίος
Κετεσίδης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)
Λαμία – Πυργετός
Κυριακόπουλος, Βασιλάκης, Δεληθοδωρής (Αθηνών)
Δωτιέας Αγιάς - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Ρούσος – Μπεκερτζής, Τσόγκας, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
Χαλκίδα – Αχιλλέας Δομοκού
Λαμπαδαρίου, Κουτσούμπου, Γκολές (Πειραιά)
Νάουσα – Αμπελωνιακός
Καρατέρπος, Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)
4ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΣ Κόρινθος – Α.Ε. Μεσολλογγίου
Χαλδαίος, Σκούρας, Ρηγόπουλος (Αθηνών)
Παναρκαδικός – Μεσσηνιακός
Μαρκαντονάτος, Πήττας, Λάτας (Ηλείας)
Πανναυπλιακός – Δόξα Νέας Μανωλάδας
Βεργέτης, Δημογέροντας, Τριανταφύλλου (Αρκαδίας)
Ατρόμητος Αχαΐας - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Αδαμόπουλος, Κωνσταντόπουλος, Καλάρας (Κορινθίας)
Εθνικός Σαγέικων – Αχαϊκή
Γκοβέσης, Βεργέτης, Νίκα (Αρκαδίας)
ΠΦΟ Πανόπουλου – Α.Ε. Ερμιονίδας
Νικολόπουλος, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)
ΠΑΟ Βάρδας – Παναργειακός
Τσαγκαράκης, Σπηλιώτης, Μπούμπας (Κορινθίας)
Άρης Αιτωλικού – Καλαμάτα
Τσιάκος, Μωυσιάδης, Παπαδημητρίου (Ηπείρου)
5ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Αστέρας – Πεύκη
Περράκης, Χαλιάσως, Νιδριώτης (Αθηνών)
Ατσαλένιος – Μύκονος
Μπερτάκης, Αναστασάκης, Κεζεμπόγλου (Χανίων)
Πανελευσινιακός – Ολυμπιακός Λαυρίου
Βουράνης, Τσιλιπάνος, Παννόπουλος (Αθηνών)
Γιούχτας – Ρούβας
Ούτας, Καλφάκης, Μαραγκουδάκης (Χανίων)
Ιωνικός – Τράχωνες
Κρητικός, Τσιγγινές, Τασιόπουλος (Θεσσαλίας)
Δόξα Βύρωνα – Ατρόμητος Πειραιά
Ψύχουλας, Φίλος, Πριόνας (Εύβοιας)
Νέα Ιωνία – Προοδευτική
Δραγάτης, Ρούντος, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)
6ος ΟΜΙΛΟΣ
Ερμής Ζωνιανών – Άγιος Νικόλαος
Ζαχαριουδάκης, Μαυραντωνάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)
Αιγάλεω – Κηφισιά
Μάλαμας, Γουργιώτης, Δουλγεράκης (Ανατολικής Αττικής)
Ηρόδοτος – Α.Ο. Περιστερίου
Μπινιχάκης, Πάγκαλος, Παπαδοπετράκης (Λασιθίου)
Περαμαϊκός – Αστέρας Βάρης
Γκαμάρης, Γεωργακόπουλος, Γούναρης (Αθηνών)
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας
Μιάρης, Λιαμπότης, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)
ΑΕΚ – ΠΑΟ Κρουσώνα
Μανούσος, Χαραλαμπόπουλος, Γκριτζέπης (Αργολίδας)
Πανναξιακός – Ηλυσιακός
Μιχελής, Καλημέρης, Κιούσης (Πειραιά)
 

 

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου